Режим роботи закладу
Розклад занять
1 переддошкільної групи в
КЗДО (ясла – садок) КТ № 121 КМР
Понеділок
- Розвиток мовлення
- Музичне заняття
(синхронно)
Вівторок
- Дитина в природному довкіллі
- Дитина у світі мистецтва
(аплікація / ліплення)
(асинхронно)
Середа
- Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі
- Музичне
(синхронно)
Четвер
- Дитина в соціумі
- Здоров’я та фізичний розвиток
(асинхронно)
П’ятниця
- Дитина у світі культури та літературної діяльності /
Розвиток мовлення
- Дитина у світі мистецтва
(малювання / конструювання)
(асинхронно)
Розклад занять
2 молодша групи в
КЗДО (ясла – садок) КТ № 121 КМР
Понеділок
(синхронно)
- Ознайомлення із соціумом
- Художньо – продуктивне діяльність ( малювання)
Вівторок
(асинхронно)
- Логіко-математичний розвиток
- Музика За планом музкерівника
Середа
(синхронно)
- Ознайомлення з природним довкіллям
- Розв.мовл. і культ.мовлен. спілкування (художня література)
Четвер
(асинхронно)
- Літературне образотворення
- Музика За планом музкерівника
П’ятниця
(асинхронно)
- Художньо-продуктивна діяльність (ліплення/аплікат.)
- Здоров’я та фізичний розвиток
Розклад занять логопедичних груп в
КЗДО (ясла – садок) КТ № 121 КМР
Понеділок
- Художньо-продуктивна діяльність (музична)
- Сенсорно-пізнавальна діяльність
- Дитина у природному довкіллі
ІІ пол. дня
- Корекційна робота
- БЖД, ПДР, ППБ, ПГ в природі
- Ознайомлення з соціумом
Вівторок
- Розвиток мовлення (фонетична компетенція)
- Здоров’я та фізичний розвиток
- Художньо-продуктивна діяльність (малювання)
ІІ пол. дня
- Корекційна робота
- Дитина у природі
- Логоритміка
Середа
- Художньо-продуктивна діяльність (музична)
- Сенсорно-пізнавальна діяльність
- Ознайомлення з соціумом
ІІ пол. дня
- Корекційна робота
- Розвага
(1-3 музична)
(2-4 фізична)
Четвер
- Розвиток мовлення (граматична компетенція)
- Здоров’я та фізичний розвиток
- Художньо-продуктивна діяльність (конструювання/аплікація)
ІІ пол. дня
- Корекційна робота
- Основи здоров’я. Валеологія
П’ятниця
- Розвиток мовлення (лексична та діалогічна компетенція)
- Художньо-продуктивна діяльність (ліплення)
ІІ пол. дня
- Корекційна робота
- Гурткова робота
- Здоров’я та фізичний розвиток
Групи з режимом роботи 10,5 год.:
працюють з 07.30 - 17.30
-
3 середня логопедична група
-
4 старша логопедична група
-
5 старша дефектологічна група
-
6 старша логопедична група
Чергова група з режимом роботи дистанційно:
-
2 молодша група
Групи з режимом роботи 9 год.
працює з 07.30-16.30
-
1 переддошкільна група